niedziela, 7 października 2012

Dar od Aniołów. Karty misji życiowej - Doreen Virtue

Tytuł: Dar od Aniołów. Karty misji życiowej
Autor: Dr. Doreen Virtue
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Gdzie kupić: TU

  

Dr. Doreen Virtue to jasnowidząca doktor psychologi, która kontaktuje się z aniołami. Autorka bestsellerów książkowych i talii kart. Od wielu lat prowadzi warsztaty na całym świecie. 
Talia, którą mam okazję Wam dzisiaj przedstawić jest naprawdę piękna. Tak, jak poprzednia, którą opisywałam (TA), emanuje wręcz, spokojem. Ilustracje są stworzone przez wielu artystów, dopracowane i szczegółowe w każdym calu. Każda z nich doskonale pasuje do przekazu jaki niesie karta i oddaje jej ducha.
Co, moim zdaniem, bardzo ważne - talia nie jest przeznaczona tylko dla Chrześcijan. Wśród kart znajdziemy rónież takie propozycje ścieżki duchowej jak Joga (na obrazku obok), Duchowy nauczyciel (otoczony symbolami wielu religii), czy Karty wyroczni (symbolizujące osobę, którą potocznie możemy nazywać wróżką). Znajdujemy tam również inne, bardziej "zwykłe" zawody, wskazówki oraz duchowe powołania (Wolność, Zwierzęta, Nauczanie, Odżywianie, Podróż itd.) Do talii dołączona jest książeczka, która rozwija znaczenia poszczególnych kart lub rozwiewa ewentualne wątpliwości (choć na pewno nie będzie ich wiele, każda z kart jest bardzo jasna i sugestywna). Autorka podaje w niej również bardzo prosty sposób na energetyczne oczyszczenie i naładowanie kart (gwarantuję, że nawet kompletny laik sobie poradzi) oraz sposób rozkładu.
Talia ma pozłacane brzegi, co na pewno dodaje jej elegancji i czyni ją jeszcze piękniejszą. Pudełeczko, w którym je przechowujemy jest masywne i bezpieczne.
Jedyny minus, jaki zauważyłam to fakt, że kardy dość ciężko się tasuje. Ogólnie oceniam je jednak bardzo pozytywnie i wystawiam pochlebne 8/10.


 A co z poszukiwania ścieżki wyszło Rhiamon? ;) Ta-dam!


 Za karty bardzo dziękuję Studiu Astropsychologii :)


4 komentarze:

 1. Fajna recka i karty również. Z chęcią bym się na nie skusiła. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle genialna recka ;) A karty zapowiadają się po prostu świetnie, aż sama jestem ich ciekawa :D Żywię głęboką nadzieję, że niebawem sama będę mogła je zobaczyć na żywo :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki na Twojej ścieżce powołania... Jakby to nie było oczywiste, jakieś mało odkrywce te karty;P A swoją drogą zaczęłam się zastanawiać nad swoim powołaniem... jest tam coś o dręczeniu ludzi??? Weź do mnie kiedyś wpadnij z tymi kartamiiiiiiiiiii, Rysio prosi, Rysiowi się nie odmawia...

  OdpowiedzUsuń
 4. That craze has attained a whole new degree as a consequence of regarding on-line blog-post products and services that one could accept the highway.
  Since most buyers take more time on the web, blogs and forums for instance enable them to conquer his or
  her study in overdrive
  Also visit my page Records Search

  OdpowiedzUsuń